OUR PAST SUPREME KNIGHTS

Supreme Knights in the 1960's and 1970's

The list below shows all of our Supreme Knights who were elected from 1960 until 1979:

 

Name

   

Dates of Supreme Knights Office

 

Passed to their eternal rest (where appropriate)

Anthony J Rouse KCSG KHS OMRI   1978 - 1981   23rd January 2008
Christopher L Seneviratne KSG   1975 - 1978   14th September 1988
Martin Cairns   1972 - 1975   20th October 1998
Michael F F May   1970 - 1972   15th August 1972
Philip N Scott KSG   1967 - 1970   4th May 1996
William J Austin KSG   1964 - 1967   28th February 1978
Stuart W Harper KSG   1961- 1964   2nd March 1966

Privacy Policy

Safeguarding

 

 
x
This website is using cookies. More info. That's Fine